Zaposleni

mag. Martina Piko-Rustia (znanstveno vodstvo), Mirijam Gallob (tajništvo), mag. Uši Sereinig, Milka Olip, dipl. inž. Irena Slavkov, Florian Jordan, BA BA MA

Mag. Martina Piko-Rustia, znanstvena vodja inštituta

Raziskovalna področja: dialektologija, sociolingvistika, nesnovna kulturna dediščina, interdisciplinarne raziskave

  • Tel.: 0043 (0) 463 516244 17
  • Mobilni tel.: 0043 (0) 660 7610174
  • E-mail: piko@ethno.at

Mirijam Gallob, tajništvo

  • Tel.: 0043 (0) 463 5162 44
  • E-mail: gallob@ethno.at

Mag. Uši Sereinig, strokovna sodelavka

Raziskovalna področja: kulturna zgodovina koroških Slovencev, materialna dediščina, dialektologija

  • Tel.: 0043 (0) 463 516244 18
  • Mobilni tel.: 0043 (0) 680 2143992
  • E-mail: sereinig@ethno.at

Milka Olip, nosilka projektov

  • Tel.: 0043 (0) 463 516244 16
  • E-mail: olip@ethno.at

Dipl. inž. Irena Slavkov, kartografinja

  • E-mail: irena@slavkov.cc

Florian Jordan, BA BA MA, strokovni sodelavec

Raziskovalna področja: Ledinska, hišna, gorska in krajevna imena na Avstrijskem Koroškem

  • E-mail: jordan@ethno.at